Suport TV de perete Hama FULLMOTION 165 cm (65 ") 1 brat negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00118630
Vizualizări: 21
357 lei
Fără TVA: 357 lei
Descriere :
- Sistemul Easy-Fix asigură orientarea simplă şi continuă a aparatului TV
- În cazul în care suportul TV a fost montat ușor înclinat, poziția televizorului poate fi ajustată ulterior cu câteva grade pe orizontală
- Cablul managerial asigură ordinea şi mişcarea de descărcare necesară
- Potrivit pentru televizoarele ultra-plate, permite poziționarea optimă a ecranului plat în fiecare cameră;
- Suportă toate standardele VESA de până la 400 x 400;
- înclinare + 2 / -12 °;
- Domeniu pivotare pe 2 balamale: 90 °.
Continut pachet :
- 1 suport TV pentru perete FULLMOTION;
- Echipamente de montaj, inclusiv dibluri Fischer;
- Instrucțiuni de montare
Specificatii :
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
| Capacitate maximă de încărcare | 35 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Funcţie suplimentară | Cablemanager |
| Gamă de pivotare | 180 ° |
| Tilt +/- | 2 / 12 ° |
| Material | Plăcuţă de oţel |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 2 |
| Particularitate individuală | Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 27 cm |
| Proiecție minimă | 4,9 cm |
| Rotație | 3 ° |
| Dimensiune exterioară - înălţime | 43,4 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 43.1 cm |
| Dimensiunile ecranului | 81 cm (32"), 84 cm (33"), 86 cm (34"), 89 cm (35"), 91 cm (36"), 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 147 cm (58"), 152 cm (60"), 163 cm (64"), 165 cm (65") |
| Placă de montare (lățime) | 20,4 cm |
| Placă de montare (lungime) | 7,9 cm |
| Standard VESA | 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| VESA (de la - la) | 200x200 - 400x400 |
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 165 cm (65") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 81 cm (32") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 81 - 165 cm (32"- 65") |
| Versiune | Pivotat/Înclinabil |