În stoc furnizor
Suport TV de perete Hama FULLMOTION 122 cm (48 ") 1 brat negru
- Disponibilitate: În stoc furnizor
- Cod produs: 00118664
Vizualizări: 24
178 lei
Fără TVA: 178 lei
Descriere :
- Sistemul Easy-Fix asigură orientarea simplă şi continuă a aparatului TV
- În cazul în care suportul TV a fost montat ușor înclinat, poziția televizorului poate fi ajustată ulterior cu câteva grade pe orizontală
- Cablul managerial asigură ordinea şi mişcarea de descărcare necesară
- Potrivit special pentru televizoarele ultra-plate, permite poziționarea optimă a ecranului plat în fiecare cameră
- Acceptă toate standardele VESA până la 200 x 200
- +10 / -15 ° înclinare continuă
- Interval de pivotare pe 2 balamale: 180°
Continut pachet :
- 1 suport pentru perete TV FULLMOTION
- Montare hardware
- Instrucțiuni de montare
Specificatii :
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
| Capacitate maximă de încărcare | 35 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Funcţie suplimentară | Cablemanager |
| Gamă de pivotare | 180 ° |
| Tilt +/- | 10 / 15 ° |
| Material | Plăcuţă de oţel |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 2 |
| Proiecție maximă | 29,9 cm |
| Proiecție minimă | 4.8 cm |
| Rotație | 6 ° |
| Dimensiune exterioară - înălţime | 22,6 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 22,6 cm |
| Dimensiunile ecranului | 48 cm (19"), 50,8 cm (20"), 58 cm (23"), 61 cm (24"), 66 cm (26"), 71 cm (28"), 74 cm (29"), 76 cm (30"), 81 cm (32"), 84 cm (33"), 86 cm (34"), 89 cm (35"), 91 cm (36"), 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47") |
| Placă de montare (lățime) | 22 cm |
| Placă de montare (lungime) | 8,6 cm |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 |
| VESA (de la - la) | 75x75 - 200x200 |
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 122 cm (48") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 48 cm (19") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 48 - 122 cm (19"-48") |
| Versiune | Pivotat/Înclinabil |