Suport TV de perete Hama FULLMOTION 1 brat VESA 200x200 122cm (48 ") negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00118052
Vizualizări: 26
370 lei
Fără TVA: 370 lei
Descriere :
- Design executat din aluminiu performant, oțel rezistent și materiale plastice cromate
- Articulație specială pentru orientare simplă și continuă a aparatului TV într-un unghi vizual optim
- Rotire de 360° pentru orientarea orizontală sau verticală a aparatului TV
- Instalare simplă în doar trei etape
- Cablul managerial asigură ordinea şi mişcarea de descărcare necesară
- Datorită șablonului de perforare, desenarea orificiilor este facilă, fără să fie necesară așezarea pe perete a suportului
- Nivelă cu bulă de aer, șabloane pentru găurit, creion pentru marcat, dibluri și șuruburi pentru montare simplă și rapidă a suportului de perete
- Sistem de atenuare a vibrațiilor pentru o claritate maximă a sunetului
- Suport TV de perete pentru fixarea sigura si atragatoare vizual al unui ecran plat, modern, la un perete cu o dimensiune a ecranului de la 48 la 122 cm (19" "la 48" ")
- Suporta toate standardele VESA de pana la 200 x 200
- +/- 15 ° inclinare continua
- Poate fi rabatat pana la 180 ° pe 2 balamale
Continut pachet :
- 1 Suport TV FULLMOTION de perete
- Set de suruburi, inclusiv dopuri Fischer
- 1 nivela
- 1 sablon de montare
- 1 creion
Specificatii :
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
| Capacitate maximă de încărcare | 25 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Funcţie suplimentară | Cablemanager |
| Gamă de pivotare | 180 ° |
| Tilt +/- | 15 / 15 ° |
| Material | Aluminiu |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 2 |
| Particularitate individuală | Drilling template/Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 23,5 cm |
| Proiecție minimă | 8.3 cm |
| Rotație | 360 ° |
| Dimensiune exterioară - înălţime | 26,5 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 26,5 cm |
| Dimensiunile ecranului | 122 cm (48") |
| Placă de montare (lățime) | 6 cm |
| Placă de montare (lungime) | 18 cm |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 |
| VESA (de la - la) | 75x75 - 200x200 |
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 122 cm (48") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 48 cm (19") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 48 - 122 cm (19"-48") |
| Versiune | Pivotat/Înclinabil |