Suport TV FULLMOTION "Ultraslim", Hama, 66 cm (26 "), 1 braț, negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00108722
Vizualizări: 28
232 lei
Fără TVA: 232 lei
Descriere :
- Siguranță verificată: teste complexe de solicitare, stabilitate și funcționare garantează standarde înalte de calitate
- Profilul plat face posibilă amenajarea modernă şi restrânsă a spaţiului locuibil
- Sistemul Easy-Fix asigură orientarea simplă şi continuă a aparatului TV
- În cazul în care suportul TV a fost montat ușor înclinat, poziția televizorului poate fi ajustată ulterior cu câteva grade pe orizontală
- Cablul managerial asigură ordinea şi mişcarea de descărcare necesară
- Datorită șablonului de perforare, desenarea orificiilor este facilă, fără să fie necesară așezarea pe perete a suportului
- Pentru instalarea de televizoare cu ecran plat cu dimensiunea ecranului de la 25 la 66 cm (10 "la 26")
- Extrem de convenabil și de economisire a spațiului, permite poziționarea optimă a ecranului plat în fiecare cameră
- Suportă toate standardele VESA de până la 100 x 100
- + 5 / -15 ° înclinare continuă
- Interval de pivotare pe 2 balamale: 180 °
Continut pachet :
- 1 Suport TV FULLMOTION "Ultraslim"
- Set de șuruburi, inclusiv dibluri Fischer
- 1 bulă nivel
- 1 șablon de foraj
- 1 creion
- 5 legături pentru cabluri
- Instrucțiuni de montare
Specificatii :
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
| Capacitate maximă de încărcare | 25 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M6 |
| Funcţie suplimentară | Cablemanager |
| Gamă de pivotare | 180 ° |
| Tilt +/- | 5 / 15 ° |
| Material | Metal |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 2 |
| Particularitate individuală | Drilling template/Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 23,1 cm |
| Proiecție minimă | 4,7 cm |
| Rotație | 3 ° |
| Dimensiune exterioară - înălţime | 21,9 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 12 cm |
| Dimensiunile ecranului | 25 cm (10"), 48 cm (19"), 50,8 cm (20"), 56 cm (22"), 58 cm (23"), 61 cm (24"), 66 cm (26") |
| Placă de montare (lățime) | 21,9 cm |
| Placă de montare (lungime) | 5,5 cm |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| VESA (de la - la) | 75x75 - 100x100 |
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 66 cm (26") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 25 cm (10") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 25 - 66 cm (10" - 26") |
| Versiune | Pivotat/Înclinabil |