Suport TV de perete Hama FULLMOTION, 127 cm (50 "), negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00108730
Vizualizări: 11
970 lei
Fără TVA: 970 lei
Descriere :
- Sistemul Easy-Fix asigură orientarea simplă şi continuă a aparatului TV
- Cablul managerial asigură ordinea şi mişcarea de descărcare necesară
- În cazul în care suportul TV a fost montat ușor înclinat, poziția televizorului poate fi ajustată ulterior cu câteva grade pe orizontală
- Datorită șablonului de perforare, desenarea orificiilor este facilă, fără să fie necesară așezarea pe perete a suportului
- Braţe rotitoare pentru o rotire maximă
Specificatii :
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
| Capacitate maximă de încărcare | 45 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Funcţie suplimentară | Cablemanager |
| Gamă de pivotare | 120 ° |
| Tilt +/- | 3 / 15 ° |
| Material | Metal |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 3 |
| Particularitate individuală | Drilling template/Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 33,5 cm |
| Proiecție minimă | 5,5 cm |
| Rotație | 3 ° |
| Dimensiune exterioară - înălţime | 44,1 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 48.7 cm |
| Dimensiunile ecranului | 81 cm (32"), 84 cm (33"), 86 cm (34"), 89 cm (35"), 91 cm (36"), 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50") |
| Placă de montare (lățime) | 29,8 cm |
| Placă de montare (lungime) | 9,2 cm |
| Standard VESA | 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| VESA (de la - la) | 200x100 - 400x400 |
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 127 cm (50") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 81 cm (32") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 81 - 127cm (32" - 50") |
| Versiune | Pivotat/Înclinabil |