Hama Suport TV TILT, 1 stea, VESA 400x400, 165 cm, negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00118105
Vizualizări: 38
74 lei
Fără TVA: 74 lei
Design (Culoare, Patern, Motiv, Serie)
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
Calitate
| Calitate | 1 Stern |
Proprietati fizice
| Capacitate maximă de încărcare | 35 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Gamă de pivotare | 0 ° |
| Tilt +/- | 0 / 12 ° |
| Material | Plăcuţă de oţel |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 0 |
| Particularitate individuală | Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 2,8 cm |
| Proiecție minimă | 2,8 cm |
| Rotație | 0 ° |
Marime & greutate
| Dimensiune exterioară - înălţime | 9,6 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 42 cm |
| Dimensiunile ecranului | 81 cm (32"), 84 cm (33"), 86 cm (34"), 89 cm (35"), 91 cm (36"), 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 147 cm (58"), 152 cm (60"), 163 cm (64"), 165 cm (65") |
| Placă de montare (lățime) | 9,6 cm |
| Placă de montare (lungime) | 42 cm |
| Standard VESA | 100 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 400 |
| VESA (de la - la) | 100x100 - 400x400 |
Domeniul de aplicare
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 165 cm (65") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 81 cm (32") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 81 - 165 cm (32"- 65") |
| Versiune |
Înclinabil |
Mai multe detalii despre produse
- Pentru instalarea televizoarelor cu ecran plat, cu o dimensiune a ecranului de la 81 la 165 cm (32" "65" ")
- Suporta toate standardele VESA de pana la 400 x 400
- -10 ° inclinare continua
Continut pachet
- 1 Suport de perete TV TILT
- Elemente de montare
Nota pentru consumatori
Aveti nevoie in mod suplimentar de surubul stabilit pentru televizoare 00118637 din seria Sony W6 / W7 / W8xx