Hama Suport TV FULLMOTION, 140 cm (55 "), negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00118094
Vizualizări: 47
318 lei
Fără TVA: 318 lei
- Suport TV pentru televizoare cu ecran plat cu o dimensiune a ecranului de la 81 la 140 cm (32 "la 55")
- Ideal dacă suportul TV original este deteriorat sau pierdut
- Placă de bază extrem de stabilă din sticlă securizată pentru un suport sigur
- Picioare din cauciuc antiderapant pentru o aderență perfectă pe toate suprafețele
- Suportul TV este fixat pe partea din spate a televizorului prin orificiile VESA
- Suportă toate standardele VESA de la 100 x 100 până la 400 x 400
- Interval pivotant până la 60 °
| Capacitate maximă de încărcare | 30 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | M8 |
| Funcţie suplimentară | Cablemanager |
| Gamă de pivotare | 60 ° |
| Inclinare - | 0 ° |
| Inclinare + | 0 ° |
| Material | Metal/Sticlă |
| Rotație | 6 ° |
| Dimensiunile ecranului | 81 cm (32")/ 84 cm (33")/ 86 cm (34")/ 89 cm (35")/ 91 cm (36")/ 94 cm (37")/ 97 cm (38")/ 99 cm (39")/ 102 cm (40")/ 104 cm (41")/ 107 cm (42")/ 109 cm (43")/ 112 cm (44")/ 114 cm (45")/ 117 cm (46")/ 119 cm (47")/ 122 cm (48")/ 123 cm (49")/ 127 cm (50")/ 129 cm (51")/ 132 cm (52")/ 137 cm (54")/ 140 cm (55") |
| Înălţime | 68 cm |
| Lăţime | 43,5 cm |
| Partea de jos (lăţime) | 26 cm |
| Partea de jos (lungime) | 40 cm |
| Profunzime | 26 cm |
| Standard VESA | 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |