Suport universal inaltare monitor Blackmount STB-121, 13"-32", 20kg
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: STB-121
Vizualizări: 35
96 lei
Fără TVA: 96 lei
Descriere: Always make the complex simple. This notion is the philosophy of designing STB-121. Rather than setting your monitor directly on the desktop, this high quality steel riser elevates your monitor to a healthy reading position while providing additional workspace and increased storage area for a clutter-free desktop. Reduce eyestrain while working smarter and more organized.
FEATURES
- ●Ergonomic Design: elevate the screen to eye level for better viewing angle
- ●Slim and lightweight, durable for long time usage
Specificatii tehnice:
| Product Category: | Monitor Riser |
| Rank: | Standard |
| Material : | Silicone Pad,Steel |
| Surface Finish: | Powder Coating |
| Color: | Black |
| Dimensions: | 500x202x82mm (19.7"x8"x3.2") |
| Applicable Devices: | Monitor |
| Fit Screen Size : | 13"-32" |
| Height Range: | 82mm (3.2") |
| Shelf Quantity: | 1 |
| Weight Capacity(per layer): | 20kg (44lbs) |
| Drawer: | No |
| Castor: | No |
| USB Port: | No |
| Cable Management: | No |
| Accessory Kit Package: | Normal/Ziplock Polybag |
Desen tehnic:
