Panel LED 40W 4400lm 4000K 295x1195mm, Solentis
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: EL0067703
Vizualizări: 41
176 lei
Fără TVA: 176 lei
| Culoare carcasa | Alb |
|---|---|
| Dimensiuni (mm) | 1195x295x9 |
| Durata de viata (ore) | 100000 |
| Flux luminos (lm) | 4400lm |
| Frecventa nominala (Hz) | 50-60 Hz |
| Grad de protectie (IP) | IP40 |
| Indicele de redare a culorii (CRI) | 80 |
| Material carcasa | Aluminiu |
|---|---|
| Material dispersor | Policarbonat |
| Montaj | Incastrat |
| Putere (W) | 40W |
| Temperatura de culoare (K) | 4000K |
| Tip | Panel |
| Tip sursa luminoasa | LED |