Epilator panasonic ES-EL8C-G503
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: PNS00637
Vizualizări: 24
655 lei
Fără TVA: 655 lei
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Zona corporala | Corp Maini Picioare Axila Inghinal |
| Tip produs | Epilator clasic |
| Set | Da |
| Utilizare | Piele uscata Piele umeda |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Destinat pentru | Radere Epilare |
| Tip functionare | Pensete Lame |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip operare | Fara fir |
| Trepte de viteza | 3 |
| Numar puncte de prindere | 60 |
| Functii | Rezistent la apa |
| Continut pachet | Husa 1 x Capac 1 x Epilator 1 x Perie de curatare Capac zone sensibile 1 x Cap masina de tuns glisanta 1 x Cap pentru aparatul de ras 1 x Pieptene pentru zona pubiana 1 x Perie de curatare cu vibratii sonice |
| Culoare | Verde Alb |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Timp incarcare | 60 min |
| Autonomie acumulator | 30 min |
DIMENSIUNI
| Greutate | 170 g |
| Inaltime | 16.3 cm |
| Latime | 6.7 cm |
Etichete:
Epilator panasonic ES-EL8C-G503