Gigaset A180,cordless telephone,black,S30852-H2807-R601
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: GIGA032
Vizualizări: 30
134 lei
Fără TVA: 134 lei
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Telefon |
| Tip | DECT |
| Diagonala display | 1.5 inch |
| Limba meniu | 24 de limbi |
| Tip display | Alfanumeric |
| Agenda | 50 de nume si numere de telefon |
| Posibilitate SMS | Nu |
| Baze multiple suportate | Nu |
| Caller ID | Da |
| Receptoare multiple suportate | Nu |
| Afisare durata apel | Da |
| Intercom | Nu |
| Melodii polifonice | 10 |
| Posibilitate conferinta | Da |
| Posibilitate e-mail | Nu |
| Profil de noapte | Nu |
| Raza de actiune (m) | 50 m (in interior) 300 m (in aer liber) |
| Apelare vocala | Nu |
| Comunicare intre receptoare | Da |
| Listarea numerelor apelate | Da |
| Voice enhancer | 5 nivele |
| Alarma | Da |
| Data/ora | Da |
| Tasta "Mute" | Nu |
| Tasta "Navigator" | Da |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Timp de functionare (h) | 18 (Convorbire) 200 (Standby) |
| Blocare tastatura | Da |
| Indicator de nivel de incarcare a bateriei | Da |
| Volum sonerie | 5 nivele |
| Dimensiune (mm) | 48 x 30 x 159 mm |
| Greutate | 108 g |
| Robot telefonic | Nu |
| Altele | ECO DECT (fara radiatii) economiseste energie |
| Culoare | Negru |