Casti on-ear Bluetooth Panasonic RP-NJ310BE-G, Verde
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: PNS00435
Vizualizări: 33
160 lei
Fără TVA: 160 lei
Specificatii
CARACTERISTICI TEHNICE
| Tip | In ear |
| Bluetooth | Da |
| Functii | Activare vocala Microfon Extra Bass |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Diametru difuzor | 9 mm |
CARACTERISTICI GENERALE
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 14 g |
| Lungime cablu | 100 cm |
EFICIENTA
| Timp incarcare | 2 h |
| Autonomie | 6 h |