Casti Bluetooth Over-ear Tellur Green Pulse, Pliabile, Crem
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: TLL511441
Vizualizări: 27
89 lei
Fără TVA: 89 lei
CARACTERISTICI TEHNICE
| Tip | Over the ear |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Conectori | USB |
| Functii | Pliabil Microfon |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Raspuns in frecventa | 20 Hz - 20 kHz |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Diametru difuzor | 40 mm |
CARACTERISTICI GENERALE
| Continut pachet | 1 x Cablu USB 1 x Casti |
| Culoare | Crem |
| Greutate | 150 g |
EFICIENTA
| Autonomie | 8 h |