Thomson WAB175 TV Wall Mount, VESA 600, tilt
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00132403
Vizualizări: 32
166 lei
Fără TVA: 166 lei
Design (Culoare, Patern, Motiv, Serie)
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
Proprietati fizice
| Capacitate maximă de încărcare | 50 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Gamă de pivotare | 0 ° |
| Tilt +/- | 15 / 15 ° |
| Material | Plăcuţă de oţel |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 0 |
| Particularitate individuală | Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 6.8 cm |
| Proiecție minimă | 6.8 cm |
| Rotație | 0 ° |
Marime & greutate
| Dimensiune | L |
| Dimensiune exterioară - înălţime | 42 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 65 cm |
| Dimensiunile ecranului | 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 147 cm (58"), 152 cm (60"), 163 cm (64"), 165 cm (65"), 178 cm (70"), 191 cm (75") |
| Placă de montare (lățime) | 10 cm |
| Placă de montare (lungime) | 65 cm |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| VESA (de la - la) | 50x50 - 600x400 |
Domeniul de aplicare
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 191 cm (75") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 94 cm (37") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 94 - 191 cm (37" - 75") |
| Versiune | Înclinabil |