Suport pentru TV SBOX PLB-3422T-2 (23-43"/45kg/200x200)
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: PLB-3422T-2
Vizualizări: 55
34 lei
Fără TVA: 34 lei
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Mobil |
| Tip mobilitate | Verticala |
| Tip montare | Perete |
| Unghi maxim mobilitate verticala | 8 ° |
| Material | Otel |
| Distanta de la perete | 20.5 mm |
| Lungime | 265 mm |
| Inaltime | 246 mm |
| Dimensiuni baza (mm) | 265 x 170 |
| Diagonala minima compatibila | 23 inch |
| Diagonala maxima compatibila | 43 inch |
| Greutate maxima suportata | 35 Kg |
| Compatibilitate VESA | 75 x 75 200 x 200 |
| Functii | Placa VESA detasabila |
| Continut pachet | 1 x Suport TV |
| Greutate suport | 0.84 Kg |
| Culoare | Negru |