Suport magnetic de telefon pentru ventilatie FreshDot, Odorizant Rozmarin, rosu
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: TLL171151
Vizualizări: 25
40 lei
Fără TVA: 40 lei
SPECIFICATII :
| Tip produs | Suport auto |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Continut pachet | 1 x Suport 1 x Placuta rectangulara metalica 1 x Placuta rotunda metalica 1 x Rezerva parfumata Rozmarin |
| Functii | Odorizant |
| Material | Aluminiu Silicon |
| Culoare | Rosu |
| Lungime | 4 cm |
| Latime | 4 cm |
| Inaltime | 4.5 cm |
| Greutate | 50 g |