2-3 zile
Suport 4 monitoare Blackmount LDT33-C048, 9 kg/ monitor, 17"-27", Negru
- Disponibilitate: 2-3 zile
- Cod produs: BM-LDT33-C048
Vizualizări: 42
500 lei
Fără TVA: 500 lei
Descriere: Structura de brat mecanica de calitate a LDT33-C048 a fost proiectata pentru o varietate de aplicatii, inclusiv pentru mediul acasa sau la birou. Inaltimea reglabila si designul cu inclinare libera ofera o pozitie de vizualizare ergonomica optima. Bratul pivotant ofera flexibilitate maxima de vizualizare. Placa VESA detasabila permite o instalare rapida si usoara. Gestionarea cablurilor mentine totul organizat si curat.


CARACTERISTICI
● Reglare libera a inaltimii: pentru o pozitie ergonomica optima
● Brat (e) pivotant (e): ofera flexibilitate maxima de vizualizare (face ca fiecare scaun sa fie cel mai bun scaun)
● Design detasabil al placii VESA: permite instalarea usoara
● Design Free-Tilting: pentru mai multe unghiuri de vizualizare a monitorului
● Placa rotativa VESA 360 °: pentru mai multa experienta de vizionare
● Gestionarea cablurilor: ascunde elegant orice cabluri atasate la afisaje
Specificatii tehnice:


CARACTERISTICI
● Reglare libera a inaltimii: pentru o pozitie ergonomica optima
● Brat (e) pivotant (e): ofera flexibilitate maxima de vizualizare (face ca fiecare scaun sa fie cel mai bun scaun)
● Design detasabil al placii VESA: permite instalarea usoara
● Design Free-Tilting: pentru mai multe unghiuri de vizualizare a monitorului
● Placa rotativa VESA 360 °: pentru mai multa experienta de vizionare
● Gestionarea cablurilor: ascunde elegant orice cabluri atasate la afisaje
Specificatii tehnice:
| Categorie produs: | Brat monitor articulat |
| Rang: | Standard |
| Material: | Otel |
| Finisaj de suprafata: | Acoperire cu pulbere |
| Culoare: | Negru mat |
| dimensiuni: | 874x134x956mm (34,4 "x5,3" x37,6 ") |
| Dimensiune ecran potrivita: | 17 "-32" |
| Potriviti monitorul curbat: | Nu |
| Cantitatea ecranului: | 4 |
| Capacitate de greutate (pe ecran): | 9 kg (19,8 lbs) |
| Compatibil VESA: | 75x75,100x100 |
| Gama de inclinare: | + 35 ° ~ -35 ° |
| Gama rotativa: | + 90 ° ~ -90 ° |
| Rotatia ecranului: | + 180 ° ~ -180 ° |
| Extensie completa a bratului: | 380 mm (15 ") |
| Inaltimea stalpului: | 805 mm (31,7 ") |
| Instalare: | Grommet, Clamp |
| Grosime sugerata pentru desktop: | Clemă : 10 ~ 88mm Grommet : 10 ~ 75mm (Clemă : 0,39 "~ 3,5" Grommet : 0,39 "~ 3") |
| Placa VESA cu eliberare rapida: | &l
S-ar putea să te intereseze și:Baterii Alcaline AAA LR3 1.5V Panasonic Alkaline Power Blister 6..
12 lei
Fără TVA:12 lei
Baterie Auto 12V 140Ah, Pornire 1000A, Dimensiuni 514 x 175 x 210 mm Borna+ Dreapta Foton Start..
1.018 lei
Fără TVA:1.018 lei
Baterie Auto 12V 35Ah, Pornire 300A, Dimensiuni 187 x 127 x 227 mm Borna+ Dreapta Foton Start..
304 lei
Fără TVA:304 lei
Baterie Litiu 3V CR2016 90mAh, Dimensiuni 20 x 1.6 mm Panasonic Blister 6..
24 lei
Fără TVA:24 lei
Baterii AAA LR3 1.5V Panasonic Zinc Blister 4..
6 lei
Fără TVA:6 lei
|