Plafoniera pentru camera copiilor cu SLEEP 24W
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: DL75P06
Vizualizări: 21
74 lei
Fără TVA: 74 lei
Aceasta lampă de tavan nu are doar rol de a lumnina incaperea, ci are si aspect decorativ.Plafoniera pentru copii este caracterizata de un design placut si functional.
Luminozitate ridicată: cip LED cu lumen mare cu dispersor de iluminare ultra-subțire și foarte transparent , suficient pentru a lumina intreaga camera.
Transmisie de lumină mai mare de 95%. Ușor de curățat, [mască poate fi spălată] Economisirea facturilor: Lampa de plafon cu LED-uri poate economisi de fapt mai mult de 80% din electricitate, economisind totodată si costurile de înlocuire.
| Specificatii | |
| Consum(W) | 24W |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Durata Medie De Viata | 15.000 Ore |
| Tehnologie | LED |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 100LM/W |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Kelvin | 6500K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 180-260V |