Panel LED 30W 3300lm 4000K 295x595mm, Solentis
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: EL0067704
Vizualizări: 32
155 lei
Fără TVA: 155 lei
| Culoare carcasa | Alb |
|---|---|
| Dimensiuni (mm) | 295x595x9 |
| Durata de viata (ore) | 100000 |
| Flux luminos (lm) | 3300lm |
| Grad de protectie (IP) | IP40 |
| Indicele de redare a culorii (CRI) | 80 |
| Material carcasa | Aluminiu |
|---|---|
| Material dispersor | Policarbonat |
| Putere (W) | 30W |
| Temperatura de culoare (K) | 4000K |
| Tip | Panel |
| Tip sursa luminoasa | LED |