Hama Suport TV TILT de perete, 3 stele, 117 cm (46 "), negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00108715
Vizualizări: 60
160 lei
Fără TVA: 160 lei
Descriere
- Pentru instalarea televizoarelor cu ecran plat, cu o dimensiune a ecranului de la 48 cm la 117 cm (19" "46" ")
- Suporta toate standardele VESA de pana la 200 x 200
- + 5 / -15 ° inclinare continua
Continut pachet
- 1 Suport TV TILT de perete
- Elemente de montare
- Instructiuni de montaj
Nota pentru consumatori
Aveti nevoie suplimentar de setul de suruburi (00118637) pentru televizoare din seria Sony W6 / W7 / W8xx.
Design (Culoare, Patern, Motiv, Serie)
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
Calitate
| Calitate | 3 stele |
Proprietati fizice
| Capacitate maximă de încărcare | 25 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Gamă de pivotare | 0 ° |
| Tilt +/- | 5 / 15 ° |
| Material | Metal |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 0 |
| Particularitate individuală | Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 5,2 cm |
| Proiecție minimă | 5,2 cm |
| Rotație | 0 ° |
Marime & greutate
| Dimensiune exterioară - înălţime | 23 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 24,5 cm |
| Dimensiunile ecranului | 48 cm (19"), 50,8 cm (20"), 56 cm (22"), 58 cm (23"), 61 cm (24"), 66 cm (26"), 71 cm (28"), 74 cm (29"), 76 cm (30"), 81 cm (32"), 84 cm (33"), 86 cm (34"), 89 cm (35"), 91 cm (36"), 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46") |
| Placă de montare (lățime) | 10,5 cm |
| Placă de montare (lungime) | 24,5 cm |
| Standard VESA | 50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200 |
| VESA (de la - la) | 50x50 - 200x200 |
Domeniul de aplicare
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 117 cm (46") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 48 cm (19") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 48 - 117 cm (19" - 46") |
| Versiune | Înclinabil |