Hama Suport TV FULLMOTION de perete, 5 stele, 229 cm, negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00118626
Vizualizări: 63
1.125 lei
Fără TVA: 1.125 lei
- Sistemul Easy-Fix asigură orientarea simplă şi continuă a aparatului TV
- În cazul în care suportul TV a fost montat ușor înclinat, poziția televizorului poate fi ajustată ulterior cu câteva grade pe orizontală
- Cablul managerial asigură ordinea şi mişcarea de descărcare necesară
- Datorită șablonului de perforare, desenarea orificiilor este facilă, fără să fie necesară așezarea pe perete a suportului
- Sistem de atenuare a vibrațiilor pentru o claritate maximă a sunetului
Design (Culoare, Patern, Motiv, Serie)
| Culoare | Alb/Negru |
| Nuanța culorii | Alb, Negru |
Calitate
| Calitate | 5 stele |
Proprietati fizice
| Capacitate maximă de încărcare | 75 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Funcţie suplimentară | Cablemanager, Drilling template, Spirit level |
| Gamă de pivotare | 120 ° |
| Tilt +/- | 2 / 10 ° |
| Material | Plăcuţă de oţel |
| Model | TV |
| number of joints | 3 |
| Proiecție maximă | 44,9 cm |
| Proiecție minimă | 5.5 cm |
| Rotație | 6 ° |
Marime & greutate
| Dimensiune exterioară - înălţime | 63 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 91,2 cm |
| Dimensiunile ecranului | 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 147 cm (58"), 152 cm (60"), 163 cm (64"), 165 cm (65"), 178 cm (70"), 191 cm (75"), 198 cm (78"), 200 cm (79"), 203 cm (80"), 213 cm (84"), 216 cm (85"), 228,6 cm (90") |
| Placă de montare (lățime) | 35,9 cm |
| Placă de montare (lungime) | 47,7 cm |
| Standard VESA | 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 600 x 500, 600 x 600, 800 x 200, 800 x 400, 800 x 500, 800 x 600 |
| VESA (de la - la) | 300x100 - 800x600 |
Domeniul de aplicare
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 228,6 cm (90") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 117 cm (46") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 117 - 229 cm (46" - 90") |
| Versiune | Pivotat/Înclinabil |
Nota pentru consumatori
Aveti nevoie suplimentar de setul de suruburi (00118637) pentru televizoare din seria Sony W6 / W7 / W8xx.