- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00118675
Descriere
- Adecvat în special pentru televizoarele ultra plate, permite poziționarea optimă a ecranului cu ecran plat în orice cameră
- Suportă toate standardele VESA de până la 400 x 400
- Până la + 2 / -12 ° înclinare continuă
- Gama de pivotare pe 3 balamale: până la 180 °
Continut pachet
- 1 suport de perete TV FULLMOTION
- Material de instalare incl. Dopuri Fischer
- 1 nivel de spirit
- 1 ghid de instalare
Nota pentru consumatori
În plus față de accesoriile de instalare variate furnizate, vă recomandăm, de asemenea, următoarele instrumente pentru procesul de instalare: burghiu, creion, șurubelniță, șurubelniță electrică, bandă de măsurare, cheie deschisă, nivel de spirit.
Diblurile și șuruburile furnizate împreună cu acest suport TV sunt potrivite numai pentru pereții din beton și cărămidă solidă. Vă rugăm să vă verificați peretele înainte de a începe instalarea. Dacă peretele este realizat din orice alt material, vă rugăm să furnizați dibluri și șuruburi adecvate de la un comerciant cu amănuntul specializat.
Pentru a putea utiliza întreaga gamă de mișcare, direcționați cablul către suportul de perete complet extins al televizorului și asigurați-vă că există suficient spațiu pentru a se deplasa cablul.
Design (Culoare, Patern, Motiv, Serie)
| Culoare | Alb |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Alb |
Calitate
| Calitate | 3 stele |
Proprietati fizice
| Capacitate maximă de încărcare | 35 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Funcţie suplimentară | Cablemanager |
| Gamă de pivotare | 180 ° |
| Tilt +/- | 2 / -12 ° |
| Material | Plăcuţă de oţel |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 3 |
| Particularitate individuală | Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 40,7 cm |
| Proiecție minimă | 5,2 cm |
| Rotație | 3 ° |
Marime & greutate
| Dimensiune exterioară - înălţime | 43,4 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 43.1 cm |
| Dimensiunile ecranului | 81 cm (32"), 84 cm (33"), 86 cm (34"), 89 cm (35"), 91 cm (36"), 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 147 cm (58"), 152 cm (60"), 163 cm (64"), 165 cm (65") |
| Placă de montare (lățime) | 27,9 cm |
| Placă de montare (lungime) | 35,1 cm |
| Standard VESA | 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400 |
| VESA (de la - la) | 200x200 - 400x400 |
Domeniul de aplicare
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 165 cm (65") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 81 cm (32") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 81 - 165 cm (32"- 65") |
| Versiune | Pivotat/Înclinabil |