Hama Suport TV FIX pentru perete, 3 stele, 190 cm (75 "), negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00108718
Vizualizări: 59
214 lei
Fără TVA: 214 lei
Descriere
- Pentru instalarea de televizoare cu ecran plat cu dimensiunea ecranului de la 94 cm la 190 cm (37 "- 75")
- În special pentru televizoarele ultra-plate, permite poziționarea optimă a ecranului plat în fiecare cameră
- Suportă toate standardele VESA de până la 800 x 400
Continut pachet
- 1 Suport TV pentru perete FIX
- Materiale pentru montare
- Instrucțiuni de montare
Nota pentru consumatori
În plus, aveți nevoie de setul cu șuruburi 00118637 pentru televizoarele Sony, seriile W6 / W7 / W8xx.
Design (Culoare, Patern, Motiv, Serie)
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
Calitate
| Calitate | 3 stele |
Proprietati fizice
| Capacitate maximă de încărcare | 60 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Gamă de pivotare | 0 ° |
| Tilt +/- | 0 / 0 ° |
| Material | Metal |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 0 |
| Particularitate individuală | Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 2,5 cm |
| Proiecție minimă | 2,5 cm |
| Rotație | 0 ° |
Marime & greutate
| Dimensiune exterioară - înălţime | 43 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 84,5 cm |
| Dimensiunile ecranului | 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 147 cm (58"), 152 cm (60"), 163 cm (64"), 165 cm (65"), 178 cm (70"), 191 cm (75") |
| Placă de montare (lățime) | 10,5 cm |
| Placă de montare (lungime) | 84,5 cm |
| Standard VESA | 50 x 50, 75 x 100, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 700 x 400, 800 x 200, 800 x 400 |
| VESA (de la - la) | 50x50 - 800x400 |
Domeniul de aplicare
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 191 cm (75") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 94 cm (37") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 94 - 191 cm (37" - 75") |
| Versiune | Fix |