Hama Suport TV de Plafon , 165 cm (65 "), negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00118655
Vizualizări: 44
640 lei
Fără TVA: 640 lei
Design (Culoare, Patern, Motiv, Serie)
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
Proprietati fizice
| Capacitate maximă de încărcare | 50 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Distanța maximă plafonului până la suportul vertical | 155,1 cm |
| Distanța minimă plafonului până la suportul vertical | 105,1 cm |
| Material | Plăcuţă de oţel |
| Maximum ceiling distance | 69,4 cm |
| Minimum ceiling distance | 60 cm |
| Model | TV |
Marime & greutate
| Dimensiune | Larg |
| Dimensiunile ecranului | 81 cm (32")/84 cm (33")/86 cm (34")/89 cm (35")/91 cm (36")/94 cm (37")/97 cm (38")/99 cm (39")/100.3 cm (39.5")/102 cm (40")/104 cm (41")/107 cm (42")/109 cm (43")/112 cm (44")/114 cm (45")/117 cm (46")/119 cm (47")/122 cm (48")/123 cm (49")/127 cm (50")/129 cm (51")/132 cm (52")/137 cm (54")/140 cm (55")/142 cm (56")/145 cm (57")/147 cm (58")/152 cm (60")/155 cm (61")/161 cm (63")/163 cm (64")/165 cm (65") |
| Standard VESA | 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 400 |
| VESA (de la - la) | 200x200 - 400x400 |
Domeniul de aplicare
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 165 cm (65") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 81 cm (32") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 81 - 165 cm (32" - 65") |
| Versiune | Agil |
Mai multe detalii despre produse
- Pentru instalarea televizoarelor cu ecran plat, cu o dimensiune a ecranului de la 81 la 165 cm (32" "65" ")
- Cablul managerial ofera organizare si reducerea uzurii
- Sistem Easy-Fix pentru orientare simpla si complet reglabila a televizorului
- Pozitia suportul poate fi aliniata orizontal pe placa televizorului dupa instalare
- Instalarea lui asigura economie de spatiu a dispozitivului in camera de zi
- Ideal pentru montarea pe pantele acoperisului
- Suporta toate standardele VESA de pana la 400 x 400
- -25 ° inclinare continua
- Gama de pivotare: 360 °
- Ajustare variabila a distantei plafonului
Continut pachet
- Suport TV de plafon
- Instructiuni de montaj