Hama Suport TV de perete FIX, 3 stele, 165 cm (65 "), negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00108770
Vizualizări: 71
117 lei
Fără TVA: 117 lei
Design (Culoare, Patern, Motiv, Serie)
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
Calitate
| Calitate | 3 stele |
Proprietati fizice
| Capacitate maximă de încărcare | 30 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Gamă de pivotare | 0 ° |
| Tilt +/- | 0 / 0 ° |
| Material | Plăcuţă de oţel |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 0 |
| Particularitate individuală | Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 2,5 cm |
| Proiecție minimă | 2,5 cm |
| Rotație | 0 ° |
Marime & greutate
| Dimensiune exterioară - înălţime | 43 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 44,5 cm |
| Dimensiunile ecranului | 81 cm (32"), 84 cm (33"), 86 cm (34"), 89 cm (35"), 91 cm (36"), 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 147 cm (58"), 152 cm (60"), 163 cm (64"), 165 cm (65") |
| Placă de montare (lățime) | 10,5 cm |
| Placă de montare (lungime) | 44,5 cm |
| Standard VESA | 50 x 50, 75 x 100, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| VESA (de la - la) | 50x50 - 400x400 |
Domeniul de aplicare
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 165 cm (65") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 81 cm (32") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 81 - 165 cm (32"- 65") |
| Versiune | Fix |
Mai multe detalii despre produse
- Pentru instalarea televizoarelor cu ecran plat cu o mărime a ecranului de la 58 la 127 cm (23" la 50")
- Profilul extrem de plat permite un design interior modern care salvează foarte mult spaţiu
- Permite poziţionarea optimă a ecranului plat în orice cameră
- Suportă toate specificaţiile VESA până la 400 x 400
Continut pachet
- 1 suport FIX TV
- materiale pentru montare
- instructiuni de montare
Nota pentru consumatori
Aveti nevoie suplimentar de setul de suruburi (00118637) pentru televizoare din seria Sony W6 / W7 / W8xx.