Hama Suport TILT TV de perete, 3 stele, 160 cm (63 "), negru
- Disponibilitate: în stoc furnizor
- Cod produs: 00084427
Vizualizări: 76
370 lei
Fără TVA: 370 lei
Descriere
- Pentru instalarea televizoarelor cu ecran plat, cu o dimensiune a ecranului de la 94 până la 160 cm (37 "la 63")
- Profilul extrem de plat conferă un design interior modern și economie de spațiu
- Sistem Easy-Fix pentru o instalare simplă și o orientare complet ajustabilă a televizorului dumneavoastră
- Nivel de spirit integrat pentru un montaj rapid și ușor
- Potrivit mai ales pentru televizoarele ultra-plate, permite poziționarea optimă a ecranului plat în oricare cameră
- Respectă toate standardele VESA de până la 800 x 400
- Înclinare constantă 20 °
Continut pachet
- 1 Suport TV TILT de perete
- Elemente de montare
- Instructiuni de montaj
Nota pentru consumatori
Aveti nevoie suplimentar de setul de suruburi (00118637) pentru televizoare din seria Sony W6 / W7 / W8xx.
Design (Culoare, Patern, Motiv, Serie)
| Culoare | Negru |
| Divizie de produse | HiFi, TV și Cinema pentru acasă |
| Nuanța culorii | Negru |
Calitate
| Calitate | 3 stele |
Proprietati fizice
| Capacitate maximă de încărcare | 75 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Gamă de pivotare | 0 ° |
| Tilt +/- | 0 / 20 ° |
| Material | Plăcuţă de oţel |
| Model | TV |
| Număr de articulaţii | 0 |
| Particularitate individuală | Spirit level integrated |
| Proiecție maximă | 4,6 cm |
| Proiecție minimă | 4,6 cm |
| Rotație | 0 ° |
Marime & greutate
| Dimensiune exterioară - înălţime | 54 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 89,6 cm |
| Dimensiunile ecranului | 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 127 cm (50"), 129 cm (51"), 132 cm (52"), 137 cm (54"), 140 cm (55"), 147 cm (58"), 152 cm (60") |
| Placă de montare (lățime) | 22,4 cm |
| Placă de montare (lungime) | 85 cm |
| Standard VESA | 50 x 50, 75 x 100, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 800 x 200, 800 x 400 |
| VESA (de la - la) | 50x50 - 800x400 |
Domeniul de aplicare
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 160 cm (63") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 94 cm (37") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 94 - 160 cm (37" - 63") |
| Versiune | Înclinabil |